کلیدواژه آزمون نظام مهندسی مجموعه ای از واژگان کلیدی استخراج شده از متون مباحث مقررات ملی ساختمان و سایر منابع آزمون نظام مهندسی که به مانند یک فرهنگ لغت به ترتیب حروف الفبا چیده شده اند و به وسیله آن میتوانید پاسخ سوالات آزمون نظام مهندسی را به اسانی و در کمترین زمان ردیابی نمایید.

با توجه به حجم بالای منابع آزمون نظام مهندسی و زمان محدود این آزمون همراه داشتن کلیدواژه آزمون نظام مهندسی نه فقط یک توصیه، بلکه یک ضرورت است.

کلیدواژه آزمون اردیبهشت ۱۴۰۰

کلیدواژه آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۰ نیز به مانند دوره های گذشته برای داوطلبان کلیه رشته ها در بخش های طراحی (محاسبات)، نظارت و اجرا به صورت نشر الکترونیک (PDF) تهیه و تنظیم گردیده است. داوطلبان می توانند با توجه به رشته تحصیلی و رشته آزمون نسبت به خرید آنلاین کلیدواژه ها اقدام نمایند.

کلید واژه آزمون نظام مهندسی

8
دیدگاه بگذارید

avatar
آصف
میهمان
آصف

کلیدواژه آزمون اسفند 99 که قرار سال آینده برگزار بشه رو نمیذارید؟ یا ندارید؟

معمار
میهمان
معمار

تو آزمون اجرا معماری از قانون مالیاتهای مستقیم چند تا سوال میاد . ارزش پرینت گرفتن فایل منبع 104 صفحه ای که همراه کلیدواژه گذاشتید رو داره ?

رضا بهراد
میهمان
رضا بهراد

در آزمون نظارت رشته معماری اردیبهشت ماه، مبحث هشتم ویرایش 92 ملاک خواهد بود یا 98 ؟

محسن ادیب
میهمان
محسن ادیب

سلام من برای آزمون مهر 99 یک کلیدواژه نظارت عمران از سایتتون خریدم که توش یه کد تخفیف برای خرید کلیدواژه اجرا هم گذاشته بودید بود ولی الان هیچ گزینه ای برای وارد کردن کد تخفیف وجود نداره