جزوه قانون نظام مهندسی, فروشگاه, قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

دانلود جزوه قانون نظام مهندسی با اعمال آخرین اصلاحات و الحاقات + کلیدواژه

اصلاحیه قانون نظام مهندسی

قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ویرایش ۱۳۹۰

کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ویرایش ۱۳۹۰ یکی از مواد اصلی آزمون نظام مهندسی برای کلیه رشته‌های هفتگانه مهندسی (عمران، معماری، مکانیک، برق، شهرسازی، ترافیک، نقشه‌برداری) می‌باشد. قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان که در اسفند ماه سال ۱۳۷۴ به تصویب رسیده است از زمان تصویب تا کنون دستخوش تغییرات زیادی گردیده است. اما به یاد داشته باشید که این کتاب در حکم یک قانون است و اگر تغییری در مواد آن بوجود آید متن قانون تغییری نمی‌کند بلکه برای آن اصلاحیه، تبصره، متن جایگزین و بند الحاقی صادر می‌شود. تغییرات مذکور تا کنون در پنج نوبت و در قالب پنج تصویب‌نامه مجزا به شرح زیر به این قانون اضافه شده‌اند.

 

اصلاحیه های قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

۱- تصویب‌نامه شماره ۳۲۱۴۰/ ت   ۴۲۴۲۸ ک   مورخ   ۱۳۸۸/۲/۱۶ موضوع اصلاح مواد ۵۹، ۶۰، ۶۱، ۶۲، ۶۶، ۷۱ و ۷۲ در آیین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان (صفحه ۱۶۱ کتاب).

۲- تصویب‌نامه شماره   ۵۳۳۱۴ ره/ ت   ۵۳۸ ﻫ   مورخ   ۱۳۸۸/۳/۱۰ موضوع اصلاح تبصره الحاقی به ماده ۵۹، اصلاح ماده۶۰، اصلاح ماده ۶۶ و اصلاح شماره بندهای اصلاحیه آیین‌نامه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان موضوع تصویب‌نامه شماره ۳۲۱۴۰/ ت   ۴۲۴۲۸ ک   مورخ  ۱۶/۲/۱۳۸۸ (صفحه ۱۶۷ کتاب).

۳- تصویب‌نامه شماره   ۱۹۳۰۵۰/ ت    ۴۳۸۷۳ ک   مورخ    ۱۳۸۸/۱۰/۱  موضوع اصلاح ماده ۶۰ در آیین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، موضوع تصویب‌نامه شماره ۳۲۱۴۰/ ت   ۴۲۴۲۸ ک   مورخ   ۱۶/۲/۱۳۸۸ (صفحه ۱۶۹ کتاب).

۴- تصویب‌نامه شماره    ۴۲۰۱۴/ ت    ۴۶۴۶۴ ک   مورخ  ۱۳۹۰/۲/۲۷  موضوع اصلاح مواد ۱، ۴، ۵، ۸، ۱۰، ۱۳، ۱۸، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۳۶، ۳۷ و ۳۸ در آیین‌نامه تشکیلات حرفه‌ای کاردانهای فنی (صفحه ۱۷۱ کتاب).

۵- تصویب‌نامه شماره    ۱۶۰۲۷۷/ ت   ۵۲۶۶۰ ﻫ   مورخ ۱۳۹۴/۱۲/۵  موضوع اصلاح موادی از آیین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و اصلاحات بعدی آن (فایل جداگانه).

همانطور که ملاحظه می‌کنید تعدد این اصلاحات و الحاقات به حدیست که در برخی موارد برای یک ماده از قانون چندین اصلاحیه و تبصره صادر شده است و گاه حتی یک اصلاحیه، اصلاحیه قبلی را به کلی نقض (کان لم یکن) می‌گرداند. در چنین حالتی پاسخگویی به سوالات طرح شده از این قانون نیز بسیار سخت، زمانبر و البته با درصد خطای بالا خواهد بود به خصوص در آزمونهای جزوه باز مانند آزمون نظام مهندسی که داوطلب باید با مراجعه به منابع و ورق زدن صفحات آن به پاسخ سوالات برسد. تصور کنید در جلسه آزمون نشسته‌اید و به خیال اینکه پاسخ سؤال را از میان مواد قانون یافته‌اید یکی از گزینه‌ها را در پاسخنامه علامت می‌زنید غافل از اینکه در چند صفحه جلوتر برای آن ماده اصلاحیه صادر شده است.

 

جزوه قانون نظام مهندسی با اعمال آخرین اصلاحات و الحاقات به همراه کلیدواژه

استقبال گسترده کاربران از جزوه « فلوچارت قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان»  که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت باعث شد تیم مؤلفان آزمون مهندسان اقدام به تهیه جزوه دیگری با کارایی و سهولت استفاده بیشتر نماید. جزوه‌ اختصاصی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان با اعمال آخرین اصلاحات و الحاقات در متن قانون باعث می‌شود داوطلب در کلاف سردرگم اصلاحات و الحاقات متعدد این قانون گرفتار نشود و با سرعت و دقت بالاتری پاسخ سوالات طرح شده از این قانون را بیابد.

در این جزوه کلیه اصلاحات و الحاقات مندرج در تصویب‌نامه‌های فوق‌الذکر در متن اصلی قانون اعمال گردیده است، علاوه بر این نظامنامه رفتار حرفه‌ای اخلاقی در مهندسی ساختمان (موضوع ماده۲ مکرر قانون) نیز ضمیمه این جزوه شده است. بنابراین داوطلبانی که از این جزوه استفاده می‌کنند دیگر هیچ نیازی به کتاب « قانون نظام مهندسی» و ملحقات آن از جمله تصویب‌نامه شماره ۱۶۰۲۷۷/ ت۵۲۶۶۰ ﻫ  و نظام نامه رفتار حرفه‌ای اخلاقی نخواهد داشت.

جهت افزایش کارایی جزوه ، کلیدواژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان که از این جزوه استخراج شده است نیز به آن اضافه گردیده است.

 

مشخصات محصول

عنوان: جزوه اختصاصی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان با اعمال آخرین اصلاحات و الحاقات+ کلیدواژه

تعداد صفحات: ۸۱ صفحه

فرمت: PDF

قیمت: ۲۵۰۰ تومان

ناشر: www.azmoon-mohandesan.com

دریافت فایل نمونه

 

دریافت فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه

 

 

در صورت بروز هرگونه مشکل در رابطه با خرید، شماره پشتیبانی ۰۹۹۱۱۱۰۷۸۸۴ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به کاربران گرامی می باشد.

 

 

4
دیدگاه بگذارید

avatar
محیا
میهمان
محیا

سلام لطفا کلیدواژه این جزوه رو هم برای دانلود قرار بدید

علیرضا
میهمان
علیرضا

ارزشش رو داشت

سپهر
میهمان
سپهر

من دقیق متوجه نشدم. آیا این جزوه فقط حاوی مواد اصلاح شده قانون هستش یا اینکه یک نسخه بروزرسانی شده از کل کتاب قانون